Bus Route 702 - 702: Bolhão ⇒ Travagem - Andante
Bus Stops
- 1 - Bolhão
- 2 - Gonçalo Cristóvão
- 3 - Fontinha
- 4 - Doze Casas
- 5 - Marquês
- 6 - Perpétuo Socorro
- 7 - Combatentes
- 8 - Pires de Lima
- 9 - Silva Tapada
- 10 - Luis Woodhouse
- 11 - Conde Ferreira
- 12 - Barrocas
- 13 - Santa Justa
- 14 - António Coelho
- 15 - Alto da Areosa
- 16 - Areosa
- 17 - Areosa (Mercado)
- 18 - Areosa (Feira)
- 19 - Triana
- 20 - Giesta
- 21 - Crespo
- 22 - Forno
- 23 - Brás Oleiro
- 24 - Corim
- 25 - Coriscos
- 26 - Pícua
- 27 - Alto da Maia
- 28 - Júlio Dinis
- 29 - Meilão
- 30 - Mirante
- 31 - Gandra
- 32 - Camélias
- 33 - Maiashopping
- 34 - Rodrigues de Freitas
- 35 - Rio Leça
- 36 - Simões Lopes
- 37 - Travagem